turniej badminton Zatoka Sportu PŁ

I Turniej Badmintona w Zatoce Sportu PŁ

28 kwietnia (niedziela) w Zatoce Sportu PŁ zorganizowany zostanie pierwszy w historii naszego obiektu turniej badmintona. Trwają zapisy!

Turniej odbędzie się na kortach w przestronnej hali sportowej z profesjonalnym oświetleniem sportowym zamontowanym po bokach kortów. Wysokość hali wynosi 15m. Nawierzchnia to Taraflex firmy Gerflor zapewniający komfort i bezpieczeństwo dostosowane do wszelkich rodzajów sportów i rekreacji.

Udział w zawodach może wziąć każdy niezależnie od poziomu zaawansowania. Organizatorzy przewidzieli bowiem nie tylko różne kategorie wiekowe, ale także umiejętności. Rywalizacja toczyć się będzie zarówno w grze pojedyncze, jak i podwójnej oraz mikstach (para mieszana). 

- W zależności od liczby zgłoszeń, system rozgrywek rozpocznie się od gier grupowych. Najlepsi zawodnicy oraz zawodniczki awansują do fazy pucharowej. Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymają pamiątkowe trofea – informuje Rafał Grenda z UKS Korona Pabianice, organizator turnieju.

W turnieju maksymalnie może wziąć udział 40 osób. 

Opłata startowa wynosi 30 zł od kategorii. Jedna osoba może zgłosić się do udziału maksymalnie w dwóch kategoriach.

Zgłoszenia należy nadsyłać e-mailem na adres: rafal.grenda@ukskorona.pl w terminie do 25 kwietnia 2019 r. (czwartek). 

Kategorie:
Dzieci:
U-11 (ur. 2009 i młodsi), 
U-13 (ur. 2008-2007),
U-15 (ur. 2004-2003). 
Dorośli:
- Singiel kobiet 
- Singiel mężczyzn A ( poziom zaawansowany )
- Singiel mężczyzn B
- Debel* kobiet
- Debel* mężczyzn
- Mikst* (para mieszana)
* dopuszcza się możliwość doboru partnera/ki przed rozpoczęciem gier deblowych w trakcie turnieju (proszę uwzględnić swój akces w zgłoszeniu).