orlen przedszkoliada tour

Orlen Przedszkoliada Tour 2019

W sobotę oraz niedzielę (19 i 20 stycznia) w Zatoce Sportu odbędą się kolejne imprezy największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków - ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019. 

Na cały Tour składa się 70 imprez, w których udział bierze ponad 15 000 Aktywnych Przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl.

Sobotnie imprezy w Łodzi odbędą się w trzech turach. Poszczególne rozpoczynać będą się o godz. 9:30, 13:00 i 16:30, z kolei niedzielna o godzinie 9:30. 

- Kangur Przedszkoliada.pl gwarantuje wszystkim uczestnikom niemal dwugodzinną rozrywkę ruchową, a kibicom na trybunach zabawę i doping na najwyższych obrotach – mówi Michał Kujawa, koordynator wydarzenia.

Instruktorom Przedszkoliada.pl w zabawie w sportowej z najmłodszymi towarzyszyć będą sportowcy; GROT Budowlani Łódź, Master Pharm Budowlani Łódź, CHKS Łódź oraz SMS Łódź. Aktywne Przedszkolaki otrzymają od Kangura; dyplom, medal i niespodzianki, które przygotowali partnerzy Orlen Przedszkoliada Tour 2019.

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019 odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. 
Partner Tytularny: PKN ORLEN;
Partnerzy Wspierający: Play-Doh, FIBA, PZKosz, Herlitz, Pelikan, Stora Enso, Decathlon, FittyKid;
Ogólnopolski Partner Medialny: Polskie Radio Dzieciom;
Lokalni Partnerzy Medialni: TVP Łódź, Radio Łódź, Express Ilustrowany;
Partnerzy lokalni: Promuje Łódzkie, Marwit, Selgros Cash&Carry, Helios, Sukcesja, Jupi Park, Polska Woda Primavera.