Politechnika Łódzka ŁSTW Ocmer – Legia Warszawa

17-krotni mistrzowie Polski – Politechnika Łódzka ŁSTW Ocmer – od tego sezonu swoje mecze domowe będą rozgrywać w Zatoce Sportu PŁ. Pierwszy dwumecz w roli gospodarza rozegrają w najbliższy weekend 25-26 listopada ze słynną Legią Warszawa. 

Będą to spotkania na szczycie tabeli ekstraklasy piłki wodnej. Po trzech kolejkach sezonu łodzianie są liderami z kompletem zwycięstw. Legia zajmuje drugie miejsce ze stratą czterech punktów do ŁSTW. Jej najlepszym zawodnikiem jest pozyskany przed sezonem z niemieckiej ligi Bartłomiej Szymański. Z 33 golami jest w tym momencie liderem klasyfikacji strzelców. 

Gracze Politechniki Łódzkiej mają natomiast w swoim składzie Piotra Michalskiego, który na swoim koncie zgromadził już 28 goli. Zapowiada się więc ciekawy pojedynek dwóch najlepszych snajperów ligi.

- Poziom ligi bardzo się wyrównał. Nie ma już słabych drużyn, co gwarantuje dużą widowiskowość meczów – zapowiada Edward Kujawa, prezes Politechnika Łódzka ŁSTW Ocmer i dodaje: - Po otwarciu Zatoki Sportu każde zawody w niej organizowane to sportowe święto. Wygrywając mecze, chcielibyśmy dołączyć się do budowania wspaniałej atmosfery w tym obiekcie.

Pierwszy mecz rozpocznie się w sobotę, 25 listopada, o godzinie 19:00. Drugi, dzień później o 13:00. Wstęp bezpłatny. Zapraszamy do dopingowania łódzkiej drużyny w tych hitowych pojedynkach.

Będzie to pierwszy z pięciu weekendów ligowych z piłką wodną w Zatoce Sportu. Oto harmonogram meczów ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer w Zatoce Sportu:
25-26.11.2017
ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer - Legia Warszawa
24-25.02.2018
ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer – Neptun Łódź
24-25.03.2018
ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer – WTS Polonia Bytom
7-8.04.2018
ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer – Arkonia Szczecin
26-27.05.2018
ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer – KS Waterpolo Poznań