Badminton

Zatoka Sportu to idealne miejsce dla miłośników sportu i rekreacji, którzy chcą spróbować swoich sił w grze w badmintona. Badminton to dynamiczna i emocjonująca gra, która wymaga precyzji, zwinności i szybkości. Jest to jedna z najszybszych dyscyplin sportowych, a także jedna z najpopularniejszych gier w całym świecie.

Badminton to również gra, która przynosi wiele korzyści dla zdrowia. Regularna gra w badmintona poprawia kondycję fizyczną, wzmacnia mięśnie, zwiększa wytrzymałość i poprawia koordynację ruchową. Ponadto, badminton to sport, który można uprawiać zarówno indywidualnie, jak i zespołowo, co pozwala na rozwijanie umiejętności interpersonalnych i nawiązywanie nowych znajomości.

Gra w badmintona w Zatoce Sportu to doskonała okazja do aktywnego spędzania czasu, rozwijania swoich umiejętności sportowych oraz poprawy swojego zdrowia i samopoczucia.

Zatoka Sportu oferuje doskonałe warunki do gry na czterech kortach.

Zasady korzystania z kortów?

  • kiedy można grać: codziennie;
  • czas wynajęcia jednego kortu wynosi 60 minut;
  • możliwość rezerwacji kortu z maksymalnie 30-dniowym wyprzedzeniem;
  • zmień obuwie na sportowe typu non-marking;
  • zostaw nakrycie wierzchnie w szatni głównej

 

Rezerwacja kortu do badmintona 

Rezerwacje należy robić poprzez stronę klient.zatokasportu.pl (klienci posiadający już konto, nie muszą robić tego ponownie). Następnie wybrać dostępny termin. Na rezerwacje od 1 lipca pełna opłata nastąpi dopiero w dniu rezerwacji w kasie obiektu.

Klient ma obowiązek opłacić każdą rezerwację w kasie Zatoki Sportu do 15 minut przed godziną rozpoczęcia rezerwacji. Po upłynięciu tego terminu kort lub stół przechodzi w dyspozycję Zatoki Sportu. 

Anulowanie rezerwacji należy robić samodzielnie poprzez swoje konto w systemie rezerwacyjnym.

Cennik opłat za korzystanie z kortów do badmintona

  Cena
Podstawowa 45 zł
Pracownicy, studenci, członkowie KU AZS PŁ,
pracownicy i uczniowie Zespołu Szkół PŁ,
członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku PŁ
30 zł
Karty sportowe (Multisport, Fitprofit, Medicover Sport, PZU Sport)

1 karta = 15 zł