Sale konferencyjne

Zatoka Sportu to centrum konferencyjne. Oferujemy wynajem 6 sal konferencyjnych, w których można przeprowadzać jednocześnie szkolenia, konferencje lub seminaria dla 500 osób jednocześnie:

  • Sala A - Wyposażona jest  w rzutnik multimedialny, system nagłośnieniowy umożliwiający na skorzystanie z 3 mikrofonów jednocześnie (jeden stacjonarny i dwa do ręki). Przestrzeń to około 100m2.
  • Sala B - Wyposażona jest w ekran LCD o przekątnej 82 cale. Przestrzeń około 90m2.
  • Sala C - Wyposażona jest  w rzutnik multimedialny, system nagłośnieniowy umożliwiający na skorzystanie do 3 mikrofonów jednocześnie (jeden stacjonarny i dwa do ręki). Przestrzeń to około 70m2.

Połączone sale A, B i C – dają możliwość zorganizowania wydarzenia dla 280 osób (krzesła w ustawieniu  teatralnym). Wyposażenie: rzutnik, wysuwany ekran, 1 dodatkowy monitor na ścianie, nagłośnienie na 4 mikrofony mobilne oraz jeden stacjonarny, widok na zabytkowy Kampus B, Politechniki Łódzkiej, klimatyzacja.

Każda z sal przedzielona jest ruchomą ścianą przesuwną. Osobno każda z nich pomieści 80 osób.

Istnieje możliwość łączenia sal w konfiguracjach A+B, B+C.

Sala D, E – połączone dają możliwość zorganizowania wydarzenia dla 200 osób (krzesła w ustawieniu teatralnym). Wyposażenie: 3 monitory 82-calowe, nagłośnienie na 2 mikrofony mobilne, widok na zabytkowy Kampus B, Politechniki Łódzkiej.

Loża Rektorska – przeszklona sala z widokiem na pływalnię. Wyposażona w kanapy ze skóry licowej, dwa monitory do prezentacji, nagłośnienie, światło dzienne z hali basenowej. Jest to idealne miejsce na seminarium, konferencję prasową lub spotkanie biznesowe na około 20 osób. 

Hala sportowa (1600 metrów kwadratowych) – organizacja eventów i konferencji dla 650 osób. Oświetlenie stałe – 1400 lux. Możliwość aranżacji i dostosowania powierzchni do potrzeb wydarzenia.

Catering zapewnia działająca w Zatoce Sportu restauracja Zatoka Smaku.

Umożliwiamy również połączenie usług szkoleniowych z eventami. W Zatoce Sportu znajdują się m.in. pływalnia, ścianka wspinaczkowa, hala sportowa.

Kontakt: 42 631 29 68 lub e-mail: marketing@zatokasportu.pl