Bieganie po... basenie

łódź park tour zatoka sportu

22 lutego odbędą się u nas nietypowe zawody – biegi na orientację. Zapisz się i poznaj na sportowo kompleks sportowy z jedynym w Łodzi basenem 50-metrowym!

Uczniowski Klub Sportowy Orientuś Łódź włączył Zatokę Sportu PŁ do cyklu Indoor Łódź Park Tour. W naszym budynku będą rozmieszczone punkty kontrolne. Na starcie dostaniesz mapę z zaznaczeniem, gdzie one się znajdują, a twoim zadaniem będzie odnalezienie wszystkich w jak najszybszym czasie. To oczywiście zabawa, ale przy okazji będzie możliwość wejścia w miejsca, które na co dzień są niedostępne.

W zależności od doświadczenia biegania z mapą organizatorzy stworzyli 3 kategorie trudności: Profesjonaliści, Zuchwali, Początkujący. Jest jeszcze czwarta – Rodzinna – start dziecka pod opieką osoby dorosłej lub przewodnika (ta sama trasa co początkujący).

Zawody odbędą się w czwartek 22 lutego. Początek o godzinie 18:30. Zapisy trwają do 19 lutego poprzez stronę internetową http://orientuslodz.pl/nasze-zawody/lodz-park-tour. Koszt udziału w biegu indywidualnym wynosi 17 zł, w kategorii rodzinnej 7 zł.