Ferie na basenie w Zatoce Sportu PŁ

ferie Zatoka Sportu PŁ

Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej przygotowała na okres ferii zimowych nowe atrakcje. Pojawi się wodny plac zabaw oraz promocyjne ceny biletów dla dzieci.

Choć formalnie ferie w województwie łódzkim zaczynają się w poniedziałek 11 lutego, to jednak z Zatoką Sportu PŁ można je rozpocząć już w sobotę 9 lutego. Na basenie powstanie tor sprawnościowy, na którym złożą się różnego rodzaju pomosty oraz zjeżdżalnia. Wodny plac zabaw cieszy się popularnością wśród dzieci i dorosłych. Jest idealną formą rozrywki urozmaicającą czas na basenie.

W okresie ferii będzie obowiązywała promocja cenowa dla dzieci do lat 16. Wejście na pływalnie kosztować będzie tylko 8 zł. Trzeba pamiętać, że dzieci do lat 13 mają wstęp na basen tylko z pełnoletnim opiekunem. Bilety dla osób dorosłych są dostępne według obowiązującego cennika. 

Z wodnego placu zabaw można korzystać w godzinach funkcjonowania obiektu: poniedziałek – sobota 6:00-21:45, niedziela 7:00-20:45. Szczegółowy grafik dostępności jest zamieszczony w sekcji DOSTĘPNOŚĆ.