Praca w największym obiekcie sportowym w Łodzi

13-10-2023
zatoka sportu pływalnia

Czy chcesz pracować w największym obiekcie sportowym w Łodzi? Zatoka Sportu PŁ poszukuje pracownika na stanowisko: Referent - kasjer w Sekcji ds. Kas i Rozliczeń.

Szukamy osoby na pełny etat, która będzie zajmowała się obsługą klientów przychodzących na pływalnię oraz korty do gry w badmintona. Praca odbywa się w systemie 6-14 oraz 14-22. Do jej obowiązków będzie należała m.in.:
•    prowadzenie spraw związanych z obsługą Kasy ACSD PŁ Zatoka Sportu;
•    realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych za deklarowane usługi poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych;
•    udzielanie Klientom informacji o ofercie oraz obiekcie i kierowanie do odpowiednich komórek organizacyjnych ACSD PŁ Zatoka Sportu;
•    współpraca z Biurem ds. Sprzedaży w zakresie realizacji imprez własnych oraz obsługi wydarzeń organizowanych przez podmioty wewnętrzne i zewnętrzne.

Wymagamy:
•    wykształcenie średnie (preferowane ekonomiczne lub handlowe);
•    doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala;
•    dobra znajomość obsługi komputera;
•    komunikatywność i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami.

Na zgłoszenia czekamy do 25 października 2023 r. do godz. 15. Dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w zamkniętej kopercie z podanym imieniem, nazwiskiem i adresem kandydata w sekretariacie ACSD PŁ ZATOKA SPORTU przy al. Politechniki 10 z dopiskiem „Dotyczy konkursu na stanowisko Referent - Kasjer w Sekcji ds.  Kas  i Rozliczeń ACSD PŁ” lub drogą elektroniczną na adres zatokasportuatinfo [dot] p [dot] lodz [dot] pl.

Szczegółowe informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numer 42 631 24 79.

W naszym centrum sportowym mamy wiele atrakcyjnych możliwości aktywnego spędzenia czasu. Fani sportów wodnych mogą skorzystać z naszego basenu i cieszyć się pływaniem rekreacyjnym, uczestniczyć w zajęciach aquafitness, spróbować swoich sił w nurkowaniu lub zrobić odważne skoki do wody. Alternatywnie, jeśli wolą sporty na lądzie, mamy do wyboru cztery korty do gry w badmintona oraz cztery stoły do gry w tenisa stołowego, które są idealne dla zabawy z przyjaciółmi lub do rozgrywek turniejowych.

Dla tych, którzy szukają większego wyzwania, proponujemy skorzystanie z naszego kompleksu ścianek wspinaczkowych. Mamy 17-metrową ściankę, na której można spróbować swoich sił w wspinaczce na czas lub prowadzeniu. Dla początkujących lub dzieci mamy 10-metrową ściankę, która zapewni bezpieczny i łatwy start do wspinaczki. Jeśli ktoś zechce spróbować czegoś nieco bardziej ekstremalnego, polecamy ściankę boulderingową o wysokości 4 metrów, gdzie można wspinać się bez zabezpieczeń nad materacami amortyzującymi upadki.

W tym roku podczas gali Sportbiz Forum w Warszawie Zatoka Sportu PŁ została wyróżniona przyznaniem nagrody Demes w kategorii "Zarządzanie małym obiektem sportowym".