Wakacyjne atrakcje dla dzieci w Zatoce Sportu

Zatoka Sportu wakacje

Wraz z rozpoczęciem wakacji w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej pojawiły się atrakcje dla dzieci.

Do 21 lipca będzie można bawić się na wodnym torze przeszkód. Jest to wodny plac zabaw cieszący się dużą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Zestaw składa się z 5 elementów m.in. z rampy oraz zjeżdżalni. Idealna forma rozrywki urozmaicająca czas na basenie. 

W tym okresie będzie obowiązywała promocja „Wakacje za siódemkę”. Dzieci do lat 16 wejdą na pływalnię w promocyjnej cenie 7 zł. Dzieci do lat 13 mają wstęp tylko z pełnoletnim opiekunem. Osoby dorosłe wchodzą według obowiązującego cennika. 

Z toru można korzystać w godzinach funkcjonowania obiektu: poniedziałek – sobota 6:00-21:45, niedziele 7:00-20:45.

W Zatoce Sportu dzieci mogą spędzić czas na półkoloniach. Prowadzą je Centrum Wspinaczkowe Fiord oraz Professional Swimming Academy. W programie, oprócz zajęć na basenie, m.in. wspinaczka, wyjścia do kina oraz na trampoliny.

Basen 25-metrowy będzie czynny do 21 lipca, a 50-metrowy do 31 lipca. W sierpniu pływalnia będzie nieczynna z uwagi na przerwę technologiczną. Wznowienie działalności nastąpi 7 września, a 8 września odbędzie się Światowy Dzień Marzyciela i bicie rekordu Guinessa w 24-godzinnej sztafecie pływackiej.