Orlen Przedszkoliada Tour 2019

Orlen Przedszkoliada Tour 2019 Zatoka Sportu PŁ

19 i 20 stycznia w Zatoce Sportu PŁ odbyły się kolejne imprezy największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków – ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019. 

Sobotnie imprezy odbyły się w trzech turach. Rozpoczynały się o godzinach 9:30, 13:00 i 16:30, z kolei niedzielna o godzinie 9:30. Dzieci bawiły się grając w piłkę nożną, trafiając piłką do kosza, rzucając na bramkę do piłki ręcznej lub trenując siatkówkę. 

- Kangur Przedszkoliada.pl gwarantuje wszystkim uczestnikom niemal dwugodzinną rozrywkę ruchową, a kibicom na trybunach zabawę i doping na najwyższych obrotach – mówił Michał Kujawa, koordynator wydarzenia.

Instruktorom Przedszkoliada.pl w zabawie w sportowej z najmłodszymi towarzyszyli łódzcy sportowcy z klubów GROT Budowlani Łódź, Master Pharm Budowlani Łódź, CHKS Łódź oraz SMS Łódź. Aktywne Przedszkolaki otrzymały od Kangur dyplom, medal i niespodzianki, które przygotowali partnerzy Orlen Przedszkoliada Tour 2019.

W zabawie w Zatoce Sportu PŁ w ciągu dwóch dni udział wzięło około tysiąca dzieci z łódzkich przedszkoli.

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019 odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. 

Na cały Tour składa się 70 imprez, w których udział bierze ponad 15 000 Aktywnych Przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL.