Nauka pływania

Kraul, żabka, a może delfin? Chcesz by Twoje dziecko pływało jak Otylia Jędrzejczak albo Aleksandra Urbańczyk? W Zatoce Sportu nauka pływania dla dzieci odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim stażem. W zależności od oczekiwań i potrzeb, nauka może się składać z jednego lub trzech etapów zaawansowania, które odbywają się na trzech basenach:

  • 25-metrowy – posiada regulowane dno. W nim odbywa się nauka pływania od podstaw. Mogą tu pływać nawet niemowlęta.
  • 50-metrowy – tutaj dziecko wejdzie na „głęboką wodę”. Nie dość, że dystans dwa razy dłuższy niż na wszystkich pływalniach w województwie, to głębokość na całej długości basenu wynosi 2,5 metra.
  • z tzw. przeciwprądem – w tym miejscu podszkolimy technikę pływania. Instruktor obserwując dziecko od spodu w wodzie wychwyci wszystkie Twoje błędy techniczne i pomoże je poprawić.

Istnieje możliwość zajęć indywidualnych oraz grupowych we wszystkich grupach wiekowych – od przedszkolaków, przez uczniów, studentów, dorosłych po seniorów. Zajęcia odbywają się codziennie. Terminy ich organizacji można negocjować indywidualnie lub przyjść w godzinach wyznaczonych przez organizatora.